Pierwsze spotkanie klasowe...

KontaktMój e-mail: piotr@dybczynski.plDrogie koleżanki i drodzy koledzy "z podstawówki"


Poniżej przeniosłem zawartość starej stronki klasowej, dla przyzwyczajonych do poprzedniego wyglądu dostępna jest też na razie bez zmian TUTAJ.

Robiona była nieco "chałupniczo" więc nowy materiał pojawi się już w takiej szacie graficznej, w formie zintegrowanej z moją stroną domową


Ponieważ wszyscy niecierpliwie czekają na zdjęcia z ostatniego spotkania więc dla zagubionych wstawiam tu link do relacji oraz zdjęć z drugiego spotkania klasowego, które odbyło się 28 marca 2008.


Z lekkimi wątpliwościami przystąpiliśmy z Mirką i Tomkiem do organizacji naszego pierwszego spotkania klasowego po tak długim czasie. Nie było oczywiste, czy niektórzy z nas będą w ogóle chcieli się spotkać, czy mimo tak różnych życiorysów znajdziemy wspólny język, po prostu czy będzie nam dobrze razem.

Myślę (i mam nadzieję, że nie jest to tylko moja opinia), że spotkanie sobotnie rozwiało skutecznie te wątpliwości. Było ciepłe i serdeczne, chwilami wzruszające, po prostu udane.

Dziękuję Wam za to.

Osobne podziękowania należą się naszej Wychowawczyni, Pani Nowaczewskiej, która od początku zachęcała nas do zorganizowania spotkania, wzięła w nim udział, obdarowała nas pamiątkami z naszych szkolnych zmagań i pomogła na te kilka godzin wrócić pamięcią do dawnych szkolnych lat.

Tutaj znajduje się obiecany album ze starymi zdjęciami. Z góry przepraszam za jego ułomną formę ale to z braku czasu, poprawię się kiedyś. Podpisy pod zdjęciami to tylko nazwy plików, nadawane dość przypadkowo - poprawię to kiedyś przy czasie. Teraz najważniejsze są fotki!

Zdjęcia z sobotniego spotkania umieszczę tu dopiero po 3 maja, zawalony jestem robotą a chcę to już zrobić ładniej. Wtedy też pojawią się dane adresowe jakie udało nam się zebrać. W razie jakichkolwiek kłopotów z ta stroną lub w innych sprawach "klasowych" piszcie do mnie: piotr@dybczynski.pl .

25 kwietnia 2005, 11:24, Piotr A. Dybczyński


26 kwietnia 2005, 8:42

Kartka od Irki

Irka Nowakowska przysłała wczoraj wieczorem śliczną kartkę internetową.

Pisze w niej między innymi:

Rozstaliśmy się tak szybko (a właściwie to może emocje) (....) Było bardzo miło i sympatycznie mogłabym rzec wspaniale, myślę że to nie koniec i uda nam się spotkać w przyszłym roku ponownie. Może dotrą inni - byłoby super.

Przy tej okazji z góry przepraszam wszystkie Panie, ale na tych stronach będę używał wyłącznie nazwisk panieńskich. Pod takimi się poznaliśmy, pod takimi zapamiętaliśmy, z tymi nazwiskami łączą nas często emocje i wspomnienia. Aktualne nazwiska umieszczę oczywiście w przygotowywanej stronie z danymi tele-adresowymi.

Dziękuję Irce i pozdrawiam wszystkich,


2 maja 2005:

Kilka osób (z tych nieobecnych na pierwszym spotkaniu) prosiło zamieszczenie tu krótkiej relacji ze spotkania. Zrobię to, ale troszkę później - na razie brak czasu.

W zamian proponuję nieobecnym na spotkaniu zabawę w "Kto jest kto"! (na końcu jest rozwiązanie).

Są już zdjęcie ze spotkania 23 kwietnia 2005! Niestety jakość tych zdjęć pozostawia wiele do życzenia - robiłem je takim prościutkim aparatem-zabawką bo to w tej chwili jedyny mój ze sprawną lampą błyskową. Starałem się poprawić jakość zdjęć, pokadrować, pousuwać ręcznie "czerwone oczy" i co z tego wyszło możecie zobaczyć w tym albumie. Zdjęcia jak poprzednio można w nim przeglądać kolejno w rozdzielczości ok. 800x600. Kliknięcie na wyświetlone pojedyncze zdjęcie spowoduje wyświetlenie jego wariantu w pełnej rozdzielczości (czasami kilka MB). Piszcie lub dzwońcie jakby coś było nie tak.

Obiecane dane tele-adresowe muszą jeszcze poczekać kilka dni frowning smiley

Do wszystkich, do których znam adres e-mailowy wysyłam krótkie zawiadomienie o nowych zdjęciach - proszę o potwierdzenie otrzymania listu lub o informację o jego nieotrzymaniu - zweryfikuję w ten sposób adresy e-mailowe.


3 czerwca 2005

Przepraszam, że tak długo nic się tu nie działo, ale jak większość z Nas zawalony jestem robotą. Przygotowałem wreszcie plik z danymi adresowymi i telefonami, jest tu . Wymaga loginu i hasła, które podawałem na spotkaniu i w e-mailach. Jak ktoś zapomniał lub nie zna proszę o kontakt. Dodałem na górze tej strony link do prościutkiej skrzynki kontaktowej - co tam wpiszecie trafi do mnie na komputer.

Bardzo proszę o sprawdzenie swoich (i innych) danych i jeśli są jakieś kuchy lub braki to dajcie znać.

A obiecanego sprawozdanie już chyba nie będzie frowning smiley


31 lipca 2005

Zadzwoniła do mnie Ula Futymska, obecnie Kordus. Nie mogła pojawić się na naszym pierwszym spotkaniu ale "zapisała się" na wszystkie następne! Podała mi wszystkie namiary, jutro wpiszę je do naszego zestawu teleadresowego. Po obejrzeniu naszych stron internetowych napisała:

    Byłam na stronie naszej klasy i jestem kompletnie zakręcona
    Niektórych ludzi nie pamiętam !! 
    Ta strona jest super [...] jestem pod wrażeniem tego, co zobaczyłam.
          Pozdrawiam, Ula

A sprawozdania z pierwszego spotkania chyba jednak nie będzie - nie mam czasu a powoli szczegóły zacierają się w pamięci. Szereg osób chce się ponownie spotkać jesienią 2005, wiec może wtedy...

Pozdrawiam serdecznie Piotr

Strona klasowa Adresy i telefony Edytuj